Sawik - kompleks hotelowo-gastronomiczny

Hotel

Nasz hotel posiada 50 miejsc noclegowych a nasz personel dba o najwyższy standard obsługi klienta. Dysponujemy pokojami 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami w cenach od 90 zł wraz ze śniadaniem. Nasz hotel wyposażony jest w restauracje, sale konferencyjną, drink-bar oraz sklep. Hotel połączony jest stacją paliw. Gościom naszego hotelu zapewniamy miejsca parkingowe na naszym parkingu. Nasze pokoje oferują państwu wysoki standard a cicha okolica zapewnia dobry wypoczynek i spokój.

Restauracja

Nasze restauracje i bary oferują przez całą dobę pełen asortyment dań, wszelkie nasze obiekty wyposażone są w parking dla gości. W naszych restauracjach dzięki obszernej i komfortowej sali konferencyjnej urządzamy imprezy okolicznościowe, konferencje oraz spotkania biznesowe. Lokalizacja naszych obiektów zapewnia takim spotkaniom prywatną i spokojną atmosferę. Ponad to nasze kompleksy gastronomiczne wyposażone są w rożnego rodzaju gry takie jak stoły bilardowe i boiska które zapewnią rozrywkę nawet najwybredniejszym klientom. W naszych obiektach nasz wykwalifikowany personel zapewni Państwu relaks i odpoczynek na odpowiednim poziomie.

Dla kogo?

Dla uczestników Międzynarodowych Targów Poznańskich, Targów "POLAGRA", czy innych tego typu imprez, baza hotelowa "SAWIK" może okazać się miejscem, gdzie będą mogli odpocząć po męczącym dniu, spędzić miły wieczór w barze i zjeść smaczny posiłek.

Gdzie?

Kompleks jest odalony od Gniezna o 13 kilometrów, gdzie można zwiedzić zabytkową starówkę ze znaną katedrą gnieźnieńską.

Kompleks hotelowo-gastronomiczny

Dziekanowice 14 A
62-261 Lednogóra

SAWIK - Stacja paliw

Gniezno
ul. Wrzesińska
czynne 24 H

SAWIK - Stacja paliw

Gniezno
ul. Kiszkowska
czynne 24 H